HAKKIMIZDA

CELSA | Temizlik & Halı Yıkama Fabrikası

HAKKIMIZDA

CELSA | Temizlik & Halı Yıkama fabrikamız 2007 yılından beri İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü ana fabrikamız olan şubelerimiz Avcılar, Esenyurt, Bakırköyde sizler için Profesyonel olarak halı yıkama hizmeti vermektedir. Amacımız size her daim en kaliteli hizmeti verirken en ekonomik halı yıkama fiyatları ile hizmet vermektir.

Uygun fiyatlı hizmet sunmak hizmetin kötü olması ile alakalı bir durum değildir. Biz çok fazla sayıda memnun müşteriye sahip bir firmayız. Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunabilmek için çalışırız. Çok fazla kişiye hitap ettiğimizden ötürü sürümden yeterince kazanç elde ediyoruz. Bu sayede müşterilerimize en ekonomik ve temiz halı yıkama hizmetini sunabiliyoruz.

Halı yıkama fabrikamız’da son teknoloji halı yıkama makineleri ile hizmet vermekteyiz. 8 fırça 1 alt yıkama 1 üst yıkama olan tam otomatik makine’de halılarınız çok kısa sürede yıpranmadan yıkanır. Halı sıkma makinasında sıkma işlemi yapılıp kurutma odalarına askılara asılıp hıjyenik bir şekide kurutulur , daha sonra kontrol edilip paketlenir.

Yoğun dönemler haricinde (Bayram, yılbaşı v.s) halılarınız genellikle yaz kış farketmeksizin 2-3 gün içerisinde evinize teslim edilebilmektedir.

Floating Item

CELSA | Temizlik & Halı Temizlik Fabrikası

CELSA | Temizlik & Halı Temizlik Fabrikası ayrıcalıklarını keşfetmek ve fiyatlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.